Środkowa Afryka czeka na dar bratniej miłości...
Wszystkie nasze wspólnoty żyją w jedności, szukają woli Bożej i z miłością ją wypełniają...
Celem Zgromadzenia jest dążenie do doskonałości drogą rad ewangelicznych przez całkowite oddanie się Chrystusowi...

WRACAJ DO DOMU - to hasło tegorocznego Spotkania Młodych LEDNICA 2000, które odbyło się na Polach Lednickich 01 czerwca 2024 r. Tam gdzie młodzi, tam i nie zabrakło też Sióstr Pasterzanek. Siostry Anna i Monika, mając już doświadczenie poprzednich wyjazdów na Lednicę, zorganizowały przy Parafii św. Anny w Piasecznie, wyjazd dla młodych - chętnych, by w LEDNICY2000 uczestniczyć. Nie było zaskoczeniem, że w dość krótkim czasie zebrał się cały autokar młodzieży z Piaseczna, Skolimowa i dziewcząt z naszej Szkoły w Piasecznie. Pod opieką duchową ks. Kamila i ks. Adama, bardzo wczesnym rankiem 01 czerwca br., z gorliwością i zapałem, wyruszyli na Lednickie Pola. I się nie zawiedli - Spotkanie Młodych LEDNICA 2000, to zawsze czas doświadczenie młodego Kościoła, pełnego entuzjazmu i radości. Piękne słowo wygłosił do młodych bp Artur Ważny - warto do niego wrócić. Jeśli chcesz, tą homilię znajdziesz tutaj.

Zdjęcia nie oddają klimatu spotkania, ale też Ci, którzy nie mogli być z młodymi, łączyli sie przed media, oglądając transmisję na żywo (stąd wśród zdjęć, kilka screenów z transmisji ;))

I jak MŁODZI? - widzimy się na Polach Lednickich za rok? ;)

” Ofiaruję Twoje prace, łzy, cierpienia, pot, krew, mękę za to wszystko, co mi nie dostaje i w imię tych zasług dopraszam o miłosierdzie nad sobą.”
bł. o. Honorat Koźmiński

hon3.jpg

NASZE DZIEŁA:

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie

Misja Małgorzata

Przedszkole Anielskie w Szaflarach

Placówka Wsparcia Dziennego “Dom Ciepła” im. św. Antoniego w Lublinie

Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu

Świetlica wsparcia dziennego “Przystań”