Środkowa Afryka czeka na dar bratniej miłości...
Celem Zgromadzenia jest dążenie do doskonałości drogą rad ewangelicznych przez całkowite oddanie się Chrystusowi...
Wszystkie nasze wspólnoty żyją w jedności, szukają woli Bożej i z miłością ją wypełniają...

     Po przeszło dwóch latach od ostatniej formacji, udało się nam ponownie zorganizować spotkanie dla tancerek ze wszystkich kaplic naszej parafii. Dziewczęta przyszły nawet z najbardziej oddalonych wiosek. Aby dotrzeć do nas musiały wyjść wcześnie rano, by pokonać kilkadziesiąt kilometrów pieszo. Tego dnia było dużo deszczu u nas i wieczorem kiedy dotarły na miejsce, widziałam ich twarze bardzo zmęczone, ale szczęśliwe, że mogły być na formacji. Było nas dużo, przeszło 80 osób. 

     Tematem spotkania była Eucharystia, sakramenty i powołanie do świętości. Uczyłam także odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wieczorem wspólnie adorowałyśmy Najświętszy Sakrament w naszym kościele parafialnym. Oczywiście był też czas na taniec liturgiczny i wspólną zabawę. Był to czas bardzo intensywny dla wszystkich, zarówno prowadzących, jak i uczestników. Owoce tego spotkania mamy nadzieję oglądać na liturgiach w naszych kaplicach.

         A oto parę zdjęć ze spotkania:

s. Anna z Ngaoundaye

” Ofiaruję Twoje prace, łzy, cierpienia, pot, krew, mękę za to wszystko, co mi nie dostaje i w imię tych zasług dopraszam o miłosierdzie nad sobą.”
bł. o. Honorat Koźmiński

hon3.jpg

NASZE DZIEŁA:

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie

Misja Małgorzata

Przedszkole Anielskie w Szaflarach

Placówka Wsparcia Dziennego “Dom Ciepła” im. św. Antoniego w Lublinie

Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu

Świetlica wsparcia dziennego “Przystań”